ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного відбору на зайняття вакантних посад державної служби категорії В Управління Державного агентства рибного господарства у Волинській області (наказ від 02.05.2019 № 25-О/Д)


Управління Державного агентства рибного господарства у Волинській області оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» відповідно до наказу Волинського рибоохоронного патруля від 02 травня 2019 року № 25-О/Д «Про оголошення конкурсу на заняття вакантних посад»:

- головного державного інспектора Відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» (1 вакантна посада);

- провідного державного інспектора Відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» (2 вакантні посади);

- старшого державного інспектора Відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» (1 вакантна посада);

- головного спеціаліста відділу іхтіології та регулювання рибальства (1 вакантна посада);

Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи:

1. Копію паспорта громадянина України.

2. Письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмову заяву, в якій особа повідомляє, про те що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4. Копію (копії) документа (документів) про освіту.

5. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

6. Заповнену особову картку встановленого зразка.

7. Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік. (Примітка: подається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК).

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного державного інспектора Відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» за посиланням.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантних посад провідного державного інспектора Відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» за посиланням.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади старшого державного інспектора Відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» за посиланням.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу іхтіології та регулювання рибальства за посиланням.

Зразки документів за посиланням.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має інвалідність та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, подає заяву відповідної форми про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.

Документи на участь у конкурсі приймаються за адресою: 43001  м. Луцьк, вул. Товарова, 11, до 17 год. 30 хв. 21 травня 2019 року (включно).

За додатковою інформацією звертатись за номером телефону: (0332) 24 35 77 (Козар Лілія Анатоліївна).


Читайте також:

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного відбору на зайняття вакантних посад державних службовців категорії «В» Управління Держрибагентства у Волинській області (наказ від 28.08.2018 № 62-О/Д)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного відбору на зайняття вакантних посад державних службовців категорії «В» Управління Держрибагентства у Волинській області (наказ від 11 травня 2018 р. № 44)

Управління Державного агентства рибного господарства у Волинській області

Адреса: 43001, м.Луцьк, вул. Товарова, 11

тел.:+38 (0332) 24-20-02 , тел/факс:+38 (0332) 72-35-77

E-mail: vl.rp@darg.gov.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

        f y t