На Рівненщині відбулася робоча зустріч щодо співпраці між Україною та Білорусією в питаннях охорони водних біоресурсів


Україна співпрацюватиме з Білорусією в питаннях контролю за дотриманням правил рибальства між транскордонними областями. Такої домовленості було досягнуто під час робочої зустрічі представників Державного агентства рибного господарства України та Державної інспекції охорони тваринного та рослинного світу при Президентові Республіки Білорусь. Захід проходив 26-28 вересня на території Рівненської області.

В зустрічі взяли участь представники Державного агентства рибного господарства України та Держінспекції Республіки Білорусь, керівники рибоохоронних патрулів у Київській, Чернігівській, Житомирській, Рівненській та Волинській областях.

Важливими темами для обговорень були питання збереження рибних запасів, патрулювання водойм, осучаснення Правил для рибалок-любителів, підходи до забезпечення посадових осіб спецодягом та технічним оснащення, в тому числі й засобами самозахисту, відповідальність за вчинення правопорушення, фінансове забезпечення та матеріально-технічна база, зміни в законодавстві у сфері регулювання рибогосподарської галузі. Йшла мова про участь України в міжнародних зустрічах, які проводитимуться за сприяння Республіки Білорусь та Прибалтійських країн (Литва, Латвія та Естонія), що дозволить впроваджувати європейські стандарти роботи у рибну галузь. Обговорювалась можливість розробки проекту Плану спільних дій на 2018 рік між транскордонними областями України та Республіки Білорусь, покращення взаємодії при здійсненні спільних рибоохоронних заходів та обмін досвідом.

Білоруська делегація зацікавилася реформами у рибній галузі, а також технічним оснащенням рибного патруля. Учасники з України представили досвід створення та роботи рибоохоронного патруля. На прикладі пілотного проекту Київського рибоохоронного патруля було продемонстровано результати та ефективність його роботи.

Нагадаємо, дана зустріч відбулася відповідно до Плану взаємодії структурних підрозділів Держрибагентства України та Держінспекції Республіки Білорусь, який був підписаний в червні 2016 року.

Управління Державного агентства рибного господарства у Волинській області

Адреса: 43001, м.Луцьк, вул. Товарова, 11

тел.:+38 (0332) 24-20-02 , тел/факс:+38 (0332) 72-35-77

E-mail: vl.rp@darg.gov.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

f y t t