Начальник Управління Державного агентства рибного господарства у Волинській області


Куньчик Тарас Миколайович

Біографічна довідка

Куньчик Тарас Миколайович народився 28 березня 1971 року в с. Мар’янівка Горохівського району Волинської області.

У 1997 році закінчив Львівську академію ветеринарної медицини ім. С.З.Гжицького, факультет Санітарно-технологічний, спеціальність Ветеринарна медицина.

У 2017 році закінчив Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, факультет: Державне управління, спеціальність Державне управління.

У 2005 році отримав диплом кандидата сільськогосподарських наук зі спеціальності екологія.

У 2011 році отримав диплом доцента кафедри екології та охорони навколишнього середовища.

Свою трудову діяльність в органах рибоохорони Куньчик Т.М. розпочав з жовтня 1997 року і працював на посадах провідного іхтіолога, начальника Волинського територіального відділу Поліського державного басейнового управління охорони водних живих ресурсів. У 2007 році переведений на посаду начальника Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Волинській області.

З серпня 2009 р. до січня 2011 р. працював заступником начальника, Державної екологічної інспекції у Волинській області.

26 січня 2011 р. призначений на посаду начальника Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Волинській області.

14 листопада 2012 р. призначений на посаду начальника Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Волинській області.

14 квітня 2017 р. наказом Голови Держрибагентства України призначений на посаду начальника Управління Державного агентства рибного господарства у Волинській області.

Управління Державного агентства рибного господарства у Волинській області

Адреса: 43001, м.Луцьк, вул. Товарова, 11

тел.:+38 (0332) 24-20-02 , тел/факс:+38 (0332) 72-35-77

E-mail: vl.rp@darg.gov.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

f y t t